pripája sa...

CNC OPERÁTOR / SÚSTRUŽNÍK - TRNAVA

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 665 - 920 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-21-30112

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii CNC OPERÁTOR.

Vašou náplňou práce bude:

  • Obrábanie kovov rôznych materiálov prostredníctvom CNC sústruhu a frézy
  • Zriaďovanie, obsluha a nastavovanie CNC strojov
  • Práca s technickou dokumentáciou
  • Pracovná doba: 3 zmeny (ranné, poobedné a nočné zmeny), striedanie po týždni
  • UBYTOVANIE NEPOSKYTUJEME

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí spľňajú nasledujúce kritéria:
  • Stredné odborné vzdelanie (strojárske vzdelanie je veľkou výhodou)
  • Prax na podobnej pozícii je VÝHODOU, nie podmienkou
  • Znalosť práce s technickou dokumentáciou - NUTNOSŤ!!!
  • Všeobecná znalosť strojárskych metód, technológii a postupov
  • Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť

POZÍCIA JE VHODNÁ AJ PRE ABSOLVENTOV

Výroba a prevádzka | Výroba | Remeselné práce | Operátor | CNC | CNC machine operator