pripája sa...

OBSLUHA CNC STROJOV - KOŠICE

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 700 - 850 EUR
Publikované 4 hodinami
Kontakt Vaľová Lucia
Ref. Č. 3-21-28792

Pre nášho klienta, ktorým je výrobná spoločnosť pôsobiaca priamo v Košiciach momentálne hľadáme kandidátov na pozíciu CNC OPERÁTOR.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Obsluha CNC obrábacích strojov
  • Spustenie obrábacích strojov a kontrola chodu strojov a zariadení
  • Kontrola stavu parametrov výrobných zariadení a vykonanie korekcií
  • Zoraďovanie a nastavovanie obrábacích zariadení, vrátane výmeny nástrojov
  • Práca podľa technických výkresov
  • Vizuálna kontrola odliatkov a nepretržité sledovanie kvality výroby

Požiadavky

POŽADUJEME:
  • Znalosť čítania technických výkresov nutná
  • Skúsenosti s obsluhou CNC strojov
  • Ochota pracovať na zmeny (4 zmenná prevádzka)
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť

Benefity

  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • Stravné lístky v hodnote 4,80 €
  • Stabilná práca a možnosť vzdelávania

Výroba a prevádzka | Výroba | Operátor | Technik | Nástrojár | Robotník | CNC | CNC machine operator