pripája sa...

SENIOR CLOUD ENGINEER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500 - 4 000 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33090

Do tímu v rámci nového projektu pre interného zákazníka hľadáme skúseného Cloud inžiniera/Architekta, ktorý má skúsenosť s komplexnou IT infraštruktúrou.

Náplň práce:

  • práca v novom tíme na aplikácii, ktorá bude fungovať na Cloud-e
  • implementácia, návrh, zmeny na Cloud infraštruktúre
  • implementácia nových toolov, zefektívnenie procesov v rámci Cloud-u
  • 3rd level support v rámci Cloud-u
  • kooperácia s ostatnými tímami

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú skúsenosť s Cloudom (AWS/ Azure/ public/ private)
  • komunikatívnu úroveň anglického jazyka (tím je medzinárodný a manažment je aj v zahraničí)

Benefity

  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Správa systému a hw | Konzultácie | Architekt | Inžinier | Programátor / vývojář | Konzultant | Architect