pripája sa...

CLOUD ENGINEER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500 - 3 200 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32786

Do medzinárodnej spoločnosti fungujúcej v oblasti zaisťovníctva hľadáme Cloud inžiniera, ktorý sa chce špecializovať v Cloud prostredí, a bude nastavovať súkromné Cloud riešenie na medzinárodnej úrovni.

Náplň práce:

  • dizajn, implementácia a vývoj cloud riešení pre interných zákazníkov
  • presun aplikácii na Cloud platformu
  • nastavenie cloud infraštruktúry + konzultácia (interná-aj so zahraničím)
  • práca v agilnom tíme
  • reporting, monitoring

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú skúsenosť/znalosť s Cloud technológiou (AWS/Azure)
  • pokročilá znalosť anglického jazyka

Benefity

  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Analytik | BigData | IT Consultant