pripája sa...

Cloud DevOps Engineer (MS Azure)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 000 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31850

Príležitosť pre skúseného SysAdmina/DevOps inžiniera, ktorý má chuť zapojiť sa do projektu migrácie datacentra!
Medzinárodná technologická/IT spoločnosť momentálne prechádza rozsiahlou migráciou na cloud - a potrebuje rozšíriť tím o skúsených Azure špecialistov.

Náplň práce:

  • spolupráca v tíme na medzinárodnom projekte prechodu na cloud
  • podieľanie sa na nastavovaní "infrastructure as a code" princípov
  • zodpovednosť za implementáciu Azure cloudu a ďalších riešení
  • zavedenie nástrojov na monitoring výkonosti a spoľahlivosti systémov
  • skriptovanie. nasadenie a spravovanie riešení pre automatizáciu
  • incident a change management

Požiadavky

  • aspoň 3 ročné skúsenosti v IT oblasti
  • pokročilé profesionálne skúsenosti s MS Azure
  • pokročilé skúsenosti ako systemový administrátor alebo DevOps engineer
  • aktívna angličtina

Benefity

  • dni plateného voľna navyše
  • príležitostný home office
  • sick days
  • finančné bonusy
  • príspevok na šport a kultúru

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | DevOps | Azure | Cloud | Microsoft | System Engineer