pripája sa...

CLOUD ARCHITEKT

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 700 - 3 900 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32345

Hľadáme skúseného Cloud Architekta, ktorý by navrhoval cloud riešenia vo švajčiarskej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti záisťovníctva.

Náplň práce:

  • analýza existujúcich riešení a aplikačnej architektúry
  • podieľanie sa na migrácii aplikácii na cloud (Azure)
  • zodpovednosť v rámci architektúry a mentoring vývojarskych tímov počas a po migrácii
  • konzultácie v oblasti cloudu pre ostatné tímy
  • optimalizácie IT riešení

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • 2- ročné skúsenosti ako SW developer
  • pokročilá znalosť v rámci Cloud prostredia
  • plynulá znalosť anglického jazyka

Benefity

  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

IT a telekomunikace | Konzultácie | Správa systému a hw | Architekt | Cloud | IT Consultant