pripája sa...

ČIASTKOVÉ ÚČTOVNÍCTVO

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Halásová Jana
Ref. Č. 20735

Ak máš skúsenosti v administratíve alebo financiách na účtovníckej pozícii. Pracoval si v servisnom centre a chceš sa posunúť? Hľadáme práve Teba.

Náplň práce:

  • Účtovanie na pridelené účty
  • Zisťovanie nezrovnalostí na účtoch
  • Čistenie zostatkov na účtoch
  • Mesačné uzávierky
  • Komunikácia s klientami

Požiadavky

Požiadavky na uchádzača:
  • Komunikatívna úroveň angličtiny
  • Pokročilá úroveň práce s počítačom
  • Skúsenosti v administratíve a účtovníctve (čiastkové účtovníctvo)

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník |