CHÝBAJÚ TI SKÚSENOSTI Z HR? ZÍSKAJ ICH U NÁS CEZ ABSOLVENTSKÚ PRAX!

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Bachanová Nikola
Ref. Č. 12836

Popis Práce

Máš chuť pracovať v HR, ale chýba Ti prax?
Si evidovaný/á minimálne 1 mesiac na ÚPSVaR v Bratislave a máš do 25 rokov?
Ak áno, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Ponúkame možnosť na 6 mesiacov okúsiť prostredie personálnej agentúry.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Pre-selekcia životopisov
  • Práca s databázou
  • Vyhľadávanie vhodných kandidátov
  • Telefonický kontakt s kandidátmi
  • Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 6-tich mesiacov

Požiadavky

  • evidovaný/á na ÚPSVaR v Bratislave po dobu minimálne jeden mesiac je nevyhnutnou podmienkou
  • VŠ alebo SŠ vzdelanie - personálny manažment, psychologia je podmienkou
  • Anglicky jazyk na aktívnej úrovni
  • vek do 25 rokov
  • kladný vzťah k adminstratívnej práci
  • znalosť MS Office
  • komunikatívnosť
  • schopnosť práce v tíme ale aj samostatne

Benefity

  • získanie praktických skúseností pre absolventov VŠ
  • zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
  • možnosti kariérneho rozvoja
  • rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac informácií získate priamo na UPSVaR u Vašej kontaktnej osoby, alebo na stránke UPSVaR.

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Recepčná | Junior | Front office | Administration