CHÝBAJÚ TI SKÚSENOSTI Z HR? ZÍSKAJ ICH U NÁS CEZ ABSOLVENTSKÚ PRAX!

Lokalita Košice
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 129 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Team Assistant
Ref. Č. 12836

Popis Práce

Máš chuť pracovať v HR, ale chýba Ti prax?
Si evidovaný/á minimálne 1 mesiac na ÚPSVaR v Košiciach a máš do 26 rokov?
Ak áno, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Ponúkame možnosť na 6 mesiacov okúsiť prostredie personálnej agentúry.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Pre-selekcia životopisov
  • Práca s databázou
  • Vyhľadávanie vhodných kandidátov
  • Telefonický kontakt s kandidátmi
  • Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 3-6-tich mesiacov

Požiadavky

  • evidencia na ÚPSVaR po dobu minimálne jeden mesiac je nevyhnutnou podmienkou
  • VŠ alebo SŠ vzdelanie - personálny manažment, ekonómia je výhodou
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • vek do 26 rokov ( zákonná podmienka pre AP )
  • príjemný telefonický a osobný prejav
  • znalosť MS Office ( najmä MS Excel, MS Word, PowerPoint )
  • komunikatívnosť, ochota učiť sa
  • schopnosť práce v tíme ako aj samostatne

  • získanie praktických skúseností pre absolventov VŠ v oblasti recruitmentu a HR
  • získanie prehľadu pri inzercii, sourcingu, práci s kandidátmi a zdrojmi
  • získanie prehľadu o top zamestnávateľoch na východnom SVK
  • zaujímavá práca v priateľskom pracovnom tíme v centre Košíc
  • možnosti kariérneho rozvoja a podpora pri ďalšom uplatnení sa na trhu práce
  • teambuildinové aktivity

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Recepčná | Junior | Front office | Administration