pripája sa...

CHCETE SA UPLATNIŤ V DANIACH? ABSOLVENTI/JUNIORI POZOR!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 24214

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti a znalosti získané počas štúdia na pozícii asistenta pre viacero daňových poradcov. Budete tak mať možnosť naučiť sa praktickým skúsenostiam v daniach.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • Učenie sa metodike daňových zákonov
  • Príprava a tvorba podkladov k daňovým priznaniam
  • Optimalizácia daňových procesov
  • Komunikácia a spolupráca s daňovými subjektmi a klientmi
  • Participácia na kontrole účtovných podladov a uzávierok

Požiadavky

Úspešný kandidát musí spĺňať:
  • Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • Anglický alebo nemecký jazyk na pokročilej úrovni
  • Silná motivácia odborne rásť v oblasti daní
  • Schopnosť analytického myslenia
  • Dobré komunikačné schopnosti, flexibilita, samostatnosť, rozhodnosť a pro-aktívny prístup k práci
  • Prax v obore daní je výhodou

Práca v stabilnej spoločnosti, nadštandardné možnosti osobného a kariérneho rastu, príjemná pracovná atmosféra, možnosť medzinárodnej interakcie. Celá benefitová štuktúra Vám bude predstavená na osobnom pohovore.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Dane | Analýzy | Špecialista | Analytik | Tax consultant / specialist