Chcete sa stať špecialistom v oblasti REPORTINGU a DATA MANAGEMENTU?

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 950 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 19805

Ak ste doma v Exceli, máte radi analytickú prácu a reporting Vás baví, máme pre Vás zaujímavú príležitosť obohatiť svoju kariéru v rámci celosvetovo známej spoločnosti. Na tejto pozícii budete súčasťou nových projektov. Zároveň budete mať možnosť nabrať nové skúsenosti s Access, SharePoint a využívať aj svoj anglický jazyk.

Náplň práce:

  • spracovanie finančných dát (oblasť tax)
  • konsolidácia dát medzi internými systémami
  • participácia na nových projektoch spoločnosti
  • tvorba reportov a výstupov pre manažment
  • zodpovednosť za interné tooly a online platformy
  • aktívna komunikácia s inými oddeleniami a pobočkami spoločnosti
  • ad hoc úlohy podľa pokynov

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:
  • vzdelanie v oblasti financií/ekonómie
  • schopnosť bez problémov komunikovať v ANGLICKOM jazyku
  • pokročilá znalosť MS Excel je podmienkou (pivot tables, v/h lookup)
  • prax na obdobnej pozícii výhodou
  • dobré analytické zručnosti
  • samostatný prístup

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

+ 13. plat
+ možnosti školení
+ zľavy na produkty spoločnosti
+ sociálne benefity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance | Administratíva | Špecialista | Analytik | Reportovanie | Excel | Spracovania dát | Kontingenčné tabuľky |