Ste účtovník, ale chcete sa stať špecialistom v oblasti daní ? (VAT Specialist)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 450 EUR/mes.
Publikované 21 dňami
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 1-11-27544

Máte skúsenosti v oblasti účtovníctva, ale chceli by ste sa zamerať na dane? Dávame Vám možnosť reagovať na pozíciu VAT ŠPECIALISTU.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za zadávanie DPH priznaní do systému
  • Kontrola daňových dát
  • Špecifické zdaňovanie pre každú krajinu
  • Komunikácia so zahraničnými daňovými úradmi
  • Príprava súhrnných výkazov, DPH priznaní, Intrastat atď.
  • Participácia na projektoch
  • Spoluprácu s oddelením zákazníckej podpory, účtovníkmi a nákupom
  • Zodpovednosť za daňové registrácie
  • Spracovanie daňových reportov
  • Zodpovedanie otázok v prípade auditu

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na gabriela.nankova@grafton.sk

Not fit for this position? Refer us a friend we successfully place and receive 100 EUR voucher! For more information please contact me: gabriela.nankova@grafton.sk

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce podmienky:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Minimálne 2 roky skúseností v účtovníctve, kontrolingu alebo v oblasti daní
  • Motivácia pracovať v oblasti daní
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka ( zvládnuť pohovor v angličtine, finančná terminológia+ niektorí Vaši kolegovia by pochádzali z iných krajín)
  • Pokročilá úroveň Microsoft Office ( Excel: kontingenčné tabuľky, funkcie: Sum, If, V/H lookup...)
  • Priateľská povaha podmienkou :)

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Účtovník | Analytik | Centrá zdieľaných služieb | Senior | Čiastkový | Pohľadávky | Správa aktív | Hotovosť a banka | Komplexný | Priame dane | Majetok | Hlavná kniha | Nepriame dane | Medzipodnikové | Bookkeeper, accountant