Chceš sa podieľať na tvorbe projektov a pracovať s VBA či PowerQuery?

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 EUR
Publikované 3 dňami
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-32693

Ovládaš nemecký jazyk, máš silné organizačné schopnosti a programovacie jazyky VBA/Power Query alebo MS Access ti nie sú cudzie? Excel je tvojím dobrým kamarátom a rád v ňom pracuješ? Tak potom táto pracovná príležitosť čaká práve na TEBA!
Pre nášho klienta, ktorý navrhuje kvalitné IT riešenia pre rôzne poisťovacie a finančné spoločnosti, obsadzujeme novú pracovnú pozíciu. Využi jedinečnú šancu a staň sa Asistentom manažéra.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

  • Podpora nemeckého manažéra v tvorbe projektov, ich priraďovanie do interných systémov spoločnosti
  • Zastrešenie celkovej administratívy projektu, zabezpečovanie celkovej dokumentácie
  • Podpora pri plánovaní projektov, priraďovanie pracovníkov na dané projekty a prideľovanie -jednotlivých aktivít, ich následná kontrola
  • Reporting ohľadne controllingu a projektov, tvorba vyhodnotení
  • Tvorba návrhov na zlepšenie interných procesov a snaha o ich implementáciu

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Úspešne ukončená stredná alebo vysoká škola
  • Komunikatívna úroveň Nemeckého jazyka (B2)
  • Veľmi dobré znalosti MS Excel (funkcie: sum, sum if, match, index, V/H Look Up, pivot tables)
  • Predchádzajúce skúsenosti s programovacími programami VBA/Power Query alebo MS Access PODMIENKOU
  • Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícií veľkou výhodou
  • Organizačné schopnosti, logické a analytické myslenie, samostatnosť a flexibilita
  • Uvedené platové ohodnotenie môže byť vyššie v závislosti od Vašich skúseností, nebude však nižšie ako uvedená suma.

Benefity

  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • pružný pracovný čas, s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
  • kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
  • široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
  • rozmanité sociálne benefity (sickdays, posilňovňa, masáže, zdravotné služby atď.)
  • a mnoho iných

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Konzultácie | Konzultant | Programátor / vývojář | Java | Databáze | Administration