pripája sa...

CHCEŠ ROBIŤ V SKVELOM KOLEKTÍVE NA FINANČNOM ODDELENÍ?

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 21260

Ak máš perfektnú angličtinu, ekonomické vzdelanie a si technický typ, poď robiť podporu účtovnému oddeleniu.

Tvoja náplň práce:

  • Spracovanie a evidencia zmlúv o spolupráci
  • Príprava podkladov na tvorbu zmlúv
  • Nahrávanie účtovných dát do systémov
  • Kalkulácia rozpočtov
  • Kontrola spotreby rozpočtu
  • Zodpovednosť za kontrolu správnosti zmlúv v rámci danej regionálnej oblasti
  • Technická podpora účtovného oddelenia
  • Práca v interných systémoch a MS Office
  • Interná komunikácia s IT oddelením

Požiadavky

Požiadavky na uchádzačov:
  • Ekonomické vzdelanie OA/VŠ
  • Anglický jazyk – aktívna znalosť slovom aj písmom
  • Prax s IT a účtovníctvom (min.6 mesiacov)
  • Technická rozhľadenosť
  • Motivácia pre prácu so systémami a databázami

Benefity

Firemné benefity:
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Jazykové kurzy
  • 13. garantovaný plat
  • Ročné prehodnocovanie platu
  • Kompenzácia nadčasov
  • Príspevky pri svadbe/narodení dieťaťa

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Business Support Center | Finance | Administratíva | Špecialista | Účtovník | Kontrolór | Investície | Bookkeeper, accountant