Administratívna podpora

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 500 €
Ref. Č.
1-1-40805

Rád komunikuješ, si zodpovedný a riešiš veci samostatne, staň sa chýbajúcim článkom v malom tíme. V stresových situáciách zachováš chladnú hlavu a multitasking ti nerobí problém? Rád sa učíš nové veci a čelíš výzvam? Čítaj ďalej!

Poskytneš podporu klientom v oblasti podlahových krytín a športových povrchov. Tvojimi klientami budú aj veľké futbalové, či iné športové kluby. Spolupracovať budeš s najlepšími firmami v oblasti architektúry. Ak ti leží na srdci budúcnosť tejto planéty, nemaj obavy, vyrába sa z recyklovateľných materiálov a s čo najmenšou ekologickou stopou.

Náplň práce:

  • Spracovanie a vedenie evidencie objednávok
  • Spracovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
  • Správa skladu
  • Prijímanie reklamácií
  • Komunikácia s klientami
  • Práca v systéme SAP
Požiadavky

Úspešnému kandidátovi by nemala chýbať:

  • Komunikatívna úroveň ANGLICKÉHO a SLOVENSKÉHO JAZYKA (min. B2)– budeš ich využívať na dennej báze, či v rámci komunikácie s klientami alebo internej komunikácie
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Skúsenosť v oblasti nákupu, klientskej podpory alebo fakturácie
  • Orientácia na detail
  • Proklientský prístup