pripája sa...

CHCEŠ PRACOVAŤ V OBLASTI HR ?

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 700 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 20 dňami
Kontakt Lalinská Mariana
Ref. Č. 23386

Náš košický tím konzultantov potrebuje novú posilu. Hľadáme energickú osobnosť, ktorá má chuť učiť sa nové veci, vie sa nadchnúť pre prácu a je zameraná na zákazníka.
Na tejto pozícii budeš zabezpečovať náborové potreby našich klientov. Obsadzovať pozície v HR, obchode, účtovníctve a pod. Budeš realizovať pohovory s uchádzačmi o zamestnanie. Ak máš rád dynamické prostredie a oblasť HR ti je blízka, tak sa Ti u nás bude páčiť.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Recruitment
  • Alternatívne vyhľadávanie vhodných uchádzačov
  • Realizácia pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie
  • Zadávanie inzercie do prístupných médií
  • Starostlivosť o kľúčových klientov a kľúčové náborové projekty
  • Rozvoj vzťahov a aktívna komunikácia s pridelenými klientmi
  • Prezentovanie služieb spoločnosti
  • Poradenstvo klientom pri pokrývaní náborových potrieb
  • Spolupráca s manažérom pri nastavovaní stratégií v oblasti budovania vzťahov s klientom
  • Príprava podkladov na fakturáciu, spolupráca s finančným oddelením
  • Zodpovednosť za pravidelný reporting
  • Aktívna komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu, rovnako ako s kolegami na iných oddeleniach a iných pobočkách spoločnosti

Požiadavky

Ideálny kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:
  • VŠ / SŠ vzdelanie (ekonomického alebo technické zamerania výhodou)
  • Prax v HR, administratíve alebo obchode
  • Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
  • Silná orientácia na zákazníka
  • Výborné komunikačne schopnosti
  • Schopnosť jednania s klientmi
  • Flexibilita a pracovné nasadenie
  • PC znalosti – MS Office

Je množstvo dôvodov, prečo si vybrať práve nás - tradícia, know-how, zázemie medzinárodnej spoločnosti.. ale kto to dnes o sebe nehovorí, však? :)
V čom však vynikáme? Je to náš interne nazývaný "Grafton spirit" - v Graftone sme jednoducho radi spolu, baví nás to, čo robíme a chceme to robiť najlepšie ako sa dá. Vždy dobre naladení, tímové hry nie len na teambuildingoch a rôznych mimopracovných aktivitách, ale i pri práci na zadaných projektoch, na ktorých spoločne robíme. Čo viac?
  • od začiatku na nič nebudeš sám - absolvuješ množstvo školení a vzdelávacích aktivít, ktoré z Teba spravia experta v oblasti, pre ktorú budeš pracovať;
  • máš k dispozícii balíček finančných i nefinančných benefitov, ktoré si môžeš namixovať podľa vlastného výberu (jazykové kurzy, športové aktivity s kolegami a iné);
  • vieš si výborné zarobiť - stačí len chcieť a makať!

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/

HR a kancelářské služby | Obchod a marketing | HR | Obchod | Recruiter | Konzultant | Špecialista | Nábor | Agentúra | Poradenstvo | Vzdelávanie a rozvoj | HR Consultant