pripája sa...

ETL DEVELOPER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 000
Publikované 8 hodinami
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 1-10-28174

Máš skúsenosti s prácou ETL developera v PowerCenter Informatica a chceš pracovať pre jednu z TOP spoločností na našom trhu, kde budeš mať možnosť ďalej sa rozvíjať?

Náplňou práce v tvojom novom zamestnaní bude:

  • technický návrh, implementácia a údržba rozhraní a databázových aplikácií
  • vývoj a návrhy ETL pracovných postupov
  • budeš monitorovať, udržiavať a poskytovať podporu pre Informatica PowerCenter
  • taktiež budeš poskytovať podporu pre štandardné databázové služby (Oracle, DB2) a webové služby
  • budeš zodpovedný za zabezpečenie úzkej spolupráce medzi obchodnými analytikmi, vývojármi a odborníkmi v oblasti ETL a databáz

Požiadavky

Veľmi radi ťa pozveme na osobný pohovor ak spĺňaš tieto požiadavky:
  • máš aspoň 3 ročné skúsenosti s PowerCenter Informatica a Power Designer
  • skúsenosti s development nástrojmi TOAD, SQLPlus, SVN
  • taktiež budeš potrebovať niekoľkoročné predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícií

  • Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
  • Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
  • Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat
  • Mnoho ďalších atraktívnych benefitov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | ETL | Informatica | Databáze | IT Analyst