CHCEŠ DOZERAŤ NA DÁTA V LOGISTIKE? STAŇ SA ŠPECIALISTOM V LOGISTIKE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 350 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 1-26-30369

Máš chuť pracovať v logistike, ale preferuješ prehľadávanie dát v systémoch? Na tejto technickejšej pozícií budeš sledovať transformáciu logistických dát medzi SAP a Oracle, porovnávať správnosť cenníkov, kontrolovať dáta v systéme SAP.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Sledovanie správnej transformácie dát medzi systémami SAP a Oracle
  • Zisťovať prečo vznikla chyba pri transformácií dát
  • Riešenie systémových chýb v cenníkoch
  • Porovnávanie cenníkov a ich správnosť
  • Komunikovať s novým špedičným partnerom ohľadom fungovania objednávok

Požiadavky

Pošli svoje CV ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
  • Máš ukončenú VŠ, ideálne v oblasti nákupu, logistiky, fakturácie
  • Vieš pracovať v programe EXCEL na úrovni pokročilý, ale ak vieš VBA bude to tvoja výhoda
  • Máš aspoň ročnú skúsenosť s databázami, ideálne v medzinárodnom prostredí
  • Aktívne využívaš anglický jazyk na úrovni B2
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventov

Benefity

  • 13. garantovaný plat
  • Jazykové kurzy
  • Sick-days
  • Zľavy v partnerských inštitúciách
  • Bonus až do 110% v závislosti od výkonu
  • Extra príspevok na stravné lístky
  • Bonus pri presťahovaní
  • Home Office

Business Support Center | Administratíva | Špecialista | Logistician