pripája sa...

CFO do Lučenca!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR
Publikované 4 dňami
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-31175

Do firmy s menej ako 50 zamestnancami hľadáme CFO. Náplňou práce bude najmä:

  • Riadenie financii pre celu firmu
  • Mesačné reportovanie výsledku hospodárenia
  • Plánovanie a kontrola cashflow
  • Budgeting a forecasting

Požiadavky

  • Minimálne 3 roky na pozícii v oblasti auditu prípadne controllingu
  • Pokročilý anglický jazyk na úrovni C1
  • Ochota cestovať na služobné cesty
  • Proaktívny prístup k riešeniu úloh

Spoločnosť ponúka škálu finančných a nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnou stretnutí so spoločnosťou.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Audit | Manažment | Účtovník | Audítor | Vedúci tímu | Manažér | CFO | Riaditeľ | Fakturant | Analytik | Komplexný | SAP | ACCA | BIG 4 | Externý | Senior | Maloobchod | Financial director / manager