pripája sa...

CASH & BANK ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-31335

Ak Vám vyhovuje čiastkové účtovníctvo a máte skúsenosť s "cash and bank", tak čítajte ďalej.

Náplň práce:

  • Účtovanie bankových transakcií
  • Párovanie platieb v systéme
  • Rekoniciliácie bankových účtov
  • Účasť na mesačných a koncoročných uzávierkových aktivitách
  • Komunikácia s partnermi a bankami
  • Príprava štatistických reportov
  • Pomoc s prípravou dokumentov na audity

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 2 ročné skúsenosti s účtovaním bankových transakcií alebo komplexným účtovníctvom
  • Znalosť anglického jazyka- každodenná komunikácia
  • Skúsenosť s programom Oracle je výhodou
  • Analytické myslenie, zmysel pre detail

Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Účtovníctvo | Účtovník | Komplexný | Čiastkový | Záväzky | Hotovosť a banka | Hlavná kniha | Junior | Senior | Bookkeeper, accountant