pripája sa...

C/C++ (embedded) developer - POS systémy

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 3 000 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-30358

Popis Práce

Pozícia pre všetkých nadšencov embedded systémov!

Náplň práce:

  • vývoj SW pre POS systémy - riešenia pre spracovanie platobných kariet
  • programovanie v C a C++
  • implementácia rôznych platforiem pre spracovanie platieb
  • spolupráca na medzinárodných projektoch

Požiadavky

  • aspoň 2 roky skúseností ako C alebo C++ developer
  • skúsenosť s vývojom embedded systémov
  • aktívna angličtina

Benefity

  • Zdravotná starostlivosť
  • Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
  • Korporátna univerzita a knižnica
  • Anglické jazykové kurzy
  • 25 dni do roka doplatená PN
  • Doplnkové dôchodkové sporenie -
  • Odmeny k výročiam

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | C/C++ | Embedded | Programmer