C++ DEVELOPER_vývoj SW toolov pre priemysel! Aj pre absolventov!

Lokalita Senec
Platové ohodnotenie 1 200 - 2 200 EUR
Publikované 12 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-30856

Baví Ťa C++ a chceš sa v ňom ďalej rozvíjať? Ak Ti je blízka aj oblasť priemyslu a optiky, toto môže byť príležitosť pre Teba!

Miesto práce: Senec

Náplň práce:

  • vývoj SW v C++ pre testovanie HW
  • práca so SW pre testovanie strojov na báze počítačového videnia
  • programovanie toolov na testovanie špecifických funkcionalít a modulov strojov: napr. testovanie kamier, spektrometrov či osciloskopov
  • zabezpečenie komunikácie s prístrojmi - zasielanie príkazov, prevzanie nameraných hodnôt, ich spracovanie a vyhodnotenie
  • spolupráca v tíme so senior programátorom
  • komunikácia s kolegami so zahraničia

Požiadavky

  • znalosť C++ a motivácia ďalej sa učiť
  • vzdelanie IT/technického smeru
  • základné znalosti optiky a elektroniky

Benefity

  • Ročné prémie
  • Jazykové kurzy
  • Refferal bonus systém

Engineering | IT a telekomunikace | Elektrotechnika | Elektronika | Vývoj sw a analýza | Inžinier | Absolvent | Programátor / vývojář | Konštruovanie | Mechanický | Nízke napätie | Optika | Oživovanie/ spúšťanie | Pneumatika | Prípravky | Produkt / výrobok | Senzory | Slaboprúd | Rozvádzač | C/C++ | Programmer