pripája sa...

C# DEVELOPER ABSOLVENT SO SKÚSENOSŤOU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-29641

Pozícia pre C# developera! Či už si absolvent so skúsenostami zo školy alebo máš roky skúseností vo výoji, máš možnosť pracovať v oblasti vývoja a automatizácie!

Spoločnosť sa zaoberá automatizáciou výrobných systémov a pôsobia vo farmácií, automotive či v chemickom priemysle.

Náplňou práce bude:

  • vývoj v .NET - C#
  • spolupráca s tímom v BA aj v Brne
  • analýza, návrh a programovanie výrobných informačných systémov
  • implementácia a uvádzanie systémov do prevádzky
  • tvorba a riadenie projektovej dokumentácie
  • práca samostatne a aj v tíme

Požiadavky

Požadujeme:
  • aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (na B2 úrovni)
  • pokročilá skúsenosť s .NET
  • pokročilá skúsenosť C#, SQL, Javascript
  • vodičský preukaz skupiny B

Výhodou:
  • 2-3 roky praxe s programovaním a implementáciou informačných systémov

Benefity

  • Ročné výkonové prémie
  • 25 dní dovolenky
  • Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
  • Notebook, poprípade mobilný telefón
  • Jazykové kurzy
  • Perspektívu a stabilné zázemie veľkej zahraničnej firmy
  • Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesný a kariérny rast

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | C# | .NET | ASP.NET | Programmer