pripája sa...

BUYER with Romanian + English

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Dočasné pridelenie
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 700 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-19-30844

Renomovaná americká spoločnosť s rodinnou atmosférou hľadá do svojho tímu šikovného NÁKUPCU s rumunským jazykom. Ak máte skúsenosti na pozícii nákupcu a ovládate plynulo rumunsky toto je skvelá príležitosť práve pre Vás.

Vašou náplňou práce bude:

  • Nákup nepriamych materiálov do výroby a nákup služieb
  • Vyhľadávanie nových dodávateľov
  • Tvorba listu dodávateľov a práca v systéme
  • Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
  • Neustála komunikácia s dodávateľmi
  • Práca s interným softvérom
  • Komunikácia so zákazníkmi

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Rumunský jazyk na plynulej úrovni PODMIENKOU
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni PODMIENKOU
  • Skúsenosti v oblasti nákupu PODMIENKOU
  • Výborné vyjednávacie schopnosti
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Znalosť programu Excel na pokročilej úrovni
  • Znalosť programu SAP VÝHODOU

Benefity

Spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
  • Stravné lístky plne hradené firmou
  • Príjemné pracovné prostredie (s terasou)
  • Priamo v centre v modernej budove s fitnescentrom
  • Mladý, dynamický kolektív

Engineering | Nákup | Nákupca | Purchaser