pripája sa...

BUYER WITH POLISH AND ENGLISH (kontrakt na 6 mesiacov)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 700 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-32080

Máte skúsenosti v oblasti nákupu a ovládate plynulo poľský a anglický jazyk? Tak potom máme pre teba skvelú príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti ako NÁKUPCA.

Vašou náplňou práce bude:

  • Nákup nepriamych materiálov do výroby a služieb
  • Vyhľadávanie nových dodávateľov
  • Tvorba listu dodávateľov
  • Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
  • Neustála komunikácia s dodávateľmi
  • Práca s interným softvérom, reporting

Požiadavky

Požiadavky klienta:
  • Skúsenosti v oblasti nákupu veľkou výhodou
  • Skúsenosť s vyhľadávaním dodávateľov
  • Veľká motivácia pre prácu v oblasti nákupu
  • Anglický a poľsky jazyk na aktívnej úrovni (B2) PODMIENKOU
  • Výborné vyjednávacie schopnosti
  • Pokročilá znalosť programu Excel

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • Flexibilný pracovný čas (core time - 9:00-15:00)
  • Fitnes centrum v tej istej budove
  • Príspevky na vzdelávanie, šport
  • Mnoho iných atraktívnych benefitov

Engineering | Nákup | Nákupca | Purchaser