Business & SW Analyst

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 500 €
Ref. Č.
1-15-36029

Pre fin-tech spoločnosť, ktorej biznis figuruje v zahraničí a na Slovensku pôsobí ako IT divízia, hľadáme biznis a softvér analytika, ktorý sa bude zameriavať na projekt z oblasti online bankových produktov.

Pracovná náplň:

  • analýza biznisových potrieb a požiadaviek
  • analýza a spracovanie komplexných technických špecifikácii
  • zodpovednosť za vytvorenie technickej dokumentácie
  • návrh funkčného dizajnu a architektúry
  • úzka kooperácia s biznisom a IT (product owner, developeri, testeri)
  • komunikácia s developermi počas vývoja a implementácie platformy
Požiadavky

Požadované znalosti a skúsenosti:

  • skúsenosti so softvérovým dizajnom (banking, finance)
  • prehľad v metodikách a postupoch softvérového vývoja
  • schopnosť pochopiť biznisové potreby
  • BPMN, ICT analytické tooly, UML
  • profesionálna komunikácia v anglickom jazyku- B2
Benefity

Benefity:

  • možnosť kariérneho rastu, ako aj relokácie v rámci spoločnosti
  • preplácané certifikácie, konferencie a tréningy
  • motivačné odmeny (možnosť získať 20% bonus štvrťročne)
  • flexibilný pracovný čas
  • home office (50%)
  • sick days (4x /rok)