Business Process Analyst

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 700 - 2 900 €
Ref. Č.
1-15-42364
Popis práce

Náplň práce:

  • Identifikácia a mapovanie existujúcich procesov a vlastníkov procesov
  • Vytváranie a aktualizácia procesnej knižnice a mapy procesov
  • Manažment a aktualizácia dokumentácie pre každý proces
  • Spolupráca s vlastníkmi procesov naprieč celou organizáciou
  • Riadenie požiadaviek na optimalizáciu procesov
  • Identifikácia potenciálu pre optimalizáciu procesov
  • Účasť na projektoch
  • Spolupráca s ústredím spoločnosti
Požiadavky

Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

  • Minimálne 3 roky skúseností v oblasti procesného manažmentu
  • Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku na úrovni B2
  • Skúsenosť s nástrojmi na mapovanie procesov (ARIS, Visio...) - pokročilý
  • Skúsenosť so zlepšovaním procesov
Benefity

Benefity:

  • 13. a 14. plat
  • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • Flexibilný pracovný čas s možnosťou práce z domu (hybrid model home office- 2 dni z domu)
  • 5 dní dovolenky navyše