BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER from the field of system integrators

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Blehová Radka
Ref. Č. 24223

Významný zahraničný dodávateľ pre JLR rozširuje svoje pôsobenie na Slovensko a hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER.

Náplň práce:

  • Vybudovanie obchodnej stratégie
  • Rozvoj a identifikovanie obchodných príležitostí
  • Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami pri technických špecifikáciách
  • Postupné vybudovanie sales oddelenia
  • Expanzia aj na zahraničné trhy
  • Reporting na zahraničnú centrálu

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:
  • Minimálne 5 rokov skúseností na pozícii Business Development Manager resp. Sales Manager v oblasti SYSTEM INTEGRATORS
  • Plynulá úroveň anglického jazyka
  • Dobré technické myslenie
  • Skúsenosť s vedením sales tímu
  • Silné negociačné schopnosti
  • Vysoko proaktívny prístup
  • Schopnosť vybudovať a udržať obchodné vzťahy na vysokej úrovni
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Schopnosť pracovať pod tlakom a s vysokým pracovným nasadením
  • Flexibilita pre zaučenie v zahraničí - Veľká Británia

Benefity

Benefity:
  • Atraktívne platové ohodnotenie
  • Preplácanie nadčasov
  • Služobné auto
  • Možnosť získania relokačného balíka
  • Účasť na nových projektoch
  • Práca pre prestížnu spoločnosť

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Riaditeľ | Manažér | Regionalny manažér | Oblastny manažér | B2B | B2C | Automobilový priemysel | Technický | Business Development Manager