pripája sa...

BUSINESS CONTROLLER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-32946

Povýš svoju kariéru a staň sa business kontrolórom pre celú krajinu. Hľadáme kontrolóra pre automobilový priemysel, ak sa nebojíš komplexnejšej pracovnej pozície a máš relevantnú skúsenosť za sebou zareaguj si u nás.

Náplň práce:

  • Detailný reporting napríklad ohľadom: kazovosti áut, servisných frekvencií, koľko kilometrov autá najazdia...
  • Spracovanie dát a ich následné odprezentovanie vedeniu alebo klientom spoločnosti
  • Pravidelná analýza dát pre oddelenie
  • Asistovanie na rôznych projektoch spoločnosti
  • Komunikácia a spolupráca so Sales oddelením

Požiadavky

Hľadáme práve teba ak:
  • Považuješ anglický jazyk za svoj druhý materinský jazyk (úroveň C1)
  • Máš skúsenosť s reportingom akýchkoľvek dát
  • Ovládaš Excel na pokročilej úrovni
  • Máš dobré komunikačné zručnosti a prezentačné skúsenosti
  • Si analytický a kreatívny typ
  • Si vyštudoval ekonomickú školu

Benefity

Benefity:
  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • 100% hradené stravné lístky
  • Príspevok do III. Piliera
  • Ročná odmena
  • Príspevok na jazykový kurz
  • Multisport karta
  • 4 sick days
  • 25 dní dovolenky

Business Support Center | Engineering | Finance a bankovníctvo a investície | IT a telekomunikace | Administratíva | Analýzy | Kontroling | Špecialista | Analytik | Kontrolór | Metodik | Biznis analytik | Spracovania dát | Excel | Makrá | Kontingenčné tabuľky | Reportovanie | Financial Controller