pripája sa...

PRODUCT PROCESS SPECIALIST

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 EUR/mes.
Publikované 23 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-30128

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti elektroenergetiky, ktorá má u nás už 100 ročnú tradíciu hľadáme PRODUCT PROCESS SPECIALIST

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Návrh, monitorovanie, optimalizácia zákazníckeho segmentu
  • Príprava kampaní
  • Analýza, koordinácia, výber správneho portfólia pre jednotlivých zákazníkov
  • Vyhodnocovanie a návrh opatrení na zníženie a odstránenie negatívných vplyvov, zvýšenie konkurencieschopnosti a zákazníckej spokojnosti
  • Analýza a optimalizácia nákladov a efektivity predaja
  • Podielanie sa na vývoji nástrojov pre riadenie kampaní

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Vysokoškolské vzdelanie - ekonomického smeru
  • Znalosti Excelu, Access, Word, PowerPoint na pokročilej úrovni podmienkou
  • Znalosť SQL výhodou
  • Flexibilita, analytické myslenie, kreativita, inovácie

Benefity

Spoločnosť ponúka aj mnoho zaujímavých benefitov:
  • Úspešná firma s tradíciou a nízkou fluktuáciou
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Zľavy od partnerov
  • Príspevok na regeneráciu pracovných síl
  • Gastrolístky plne hradené zamestnávateľom
  • Flexibilný pracovný čas
  • Sociálna pomoc

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Obchod a marketing | Obchod | Produktový manažér | Servis / služby | Podpora predaja | Sales analyst