SENIOR BUSINESS ANALYST- technická rola na obchodnom oddelení

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 700 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-29254

Ste detailista, rád pracujete s rôznymi systémami a programami, Excel je Vašou silnou stránkou a hľadáte prácu v medzinárodnom prostredí? Máme pre Vás skvelú príležitosť stať sa členom úspešného tímu, denne využívať anglický jazyk a získať pracovnú skúsenosť v jednej z najlepších firiem v Bratislave. Pošlite nám svoje CV ešte dnes !

Náplňou práce na pozícii SENIOR BUSINESS ANALYST je:

  • Analýza obchodných dát
  • Práca v internom systéme, riešenie otázok a požiadaviek týkajúcich sa informácii v tomto systéme
  • Dokumentácia otázok a vzniknutých problémov so systémom
  • Podpora a pomoc kolegom z iných krajín, ktorí taktiež využívajú tento systém
  • Administratívna podpora obchodného oddelenia
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát na pozíciu SENIOR BUSINESS ANALYST by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Plynutá úroveň anglického jazyka úroveň B2 - budete denne komunikovať v anglickom jazyku s kolegami z iných krajín
  • 3 roky skúseností na podobnej pozícii - reporting, analytika, finance
  • VŠ vzdelanie
  • Aktívna užívateľská úroveň MS Excel
  • Dobrá technická zručnosť
  • Schopnosť prispôsobiť sa zmenám a spolupracovať v tíme
  • Prozákaznícky prístup a zameranie na detail

Benefity

Spoločnosť ponúka tieto benefity:
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť home office po dohode s nadriadeným
  • Stravné lístky plnephradené zamestnávateľom
  • Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
  • Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
  • Teambuildingové aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | IT a telekomunikace | Administratíva | Zákaznícky servis | Ostatné | Administratívny pracovník | Projektový manažér | Špecialista | Excel | Financial analyst