pripája sa...

BRIGÁDA V OBLASTI AUDITU

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 5 EUR/hod.
Publikované 12 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 24164

Si študentom VŠ a hľadáš uplatnenie vo svete AUDITU? Potom hľadáme práve teba!

Náplň práce je nasledovná:

  • Práca podľa auditovej metodológie
  • Podpora auditovému tímu
  • Reportingové aktivity
  • Ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • VŠ študent ekonomického zamerania
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť je veľkou výhodou
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Užívateľská úroveň MS Excel-u (kontingenčné tabuľky, funkcie - IF, THEN, VLOOKUP)
  • Tímový duch

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Finance a bankovníctvo a investície | Audit | Audítor | Interný | Junior | Administration