pripája sa...

Podpora pre generálnu manažérku

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Kusá Eva
Ref. Č. 4-12-29050

Hľadáte prácu, pri ktorej využijete svoje koordinačné zručnosti a zároveň budete podporovať rôzne projekty?
V prípade, že áno, tak je tu jedinečná príležitosť pracovať pre medzinárodnú renomovanú spoločnosť na kumulovanej pozícii Asistent/Koordinátor projektov.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • Priama podpora pre Generálnu riaditeľku (koordinácia jej celej agendy od administratívnych vecí až po aktivity spojené s biznisom)
  • Koordinácia a sledovanie aktivít týkajúcich sa už zabehnutých projektov
  • Príprava prezentácií, dokumentov a organizácia rôznych stretnutí a podujatí
  • Úzka spolupráca s rôznymi klientmi
  • Riešenie ad-hoc úloh

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné kritéria:
  • VŠ vzdelanie
  • Plynulú znalosť anglického jazyka
  • Vodičský preukaz typu B
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Silné organizačné a administratívne zručnosti
  • Proaktívny prístup k práci

Spoločnosť má veľmi pekný balík benefitov, akými sú napr. 13. a 14. plat, flexibilný pracovný čas, plne hradené stravné lístky, dni dovolenky navyše, vzdelávací program pre zamestnancov a mnoho iných.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Office manažér | Asistent / asistentka | Assistant