pripája sa...

Biznis analytik pre Telco oblast

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 20993

Pre rýchlo- rastúcu IT spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Biznis Analytika pre Telco oblasť.

Náplň práce:

  • spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka;
  • analýza požiadaviek zákazníka;
  • špecifikácia funkcií a tlačových zostáv;
  • návrh kľúčových častí používateľského interfejsu a návrh testovacích procedúr;
  • tvorba špecifikácií podľa projektovej metodiky;
  • pravidelná komunikácia so zákazníkom a vývojovým tímom;
  • školenie používateľov v oblasti vývoja a údržby systémov;
  • dodržiavanie firemných postupov a projektových štandardov;
  • spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

Požiadavky

Požiadavky:
  • relevantné doménové znalosti z oblasti Telco;
  • praktické skúsenosti s analýzou požiadaviek zákazníka, s ich formalizáciou (min. 2 roky)
  • práca s nástrojmi MS Office
  • ovládanie, resp. praktické skúsenosti s používaním niektorého z DB (MS SQL, ORACLE)
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • VŠ vzdelanie informatického zamerania
Výhodou:
  • znalosť UML a niektorého z CASE nástrojov
Ďalšie požiadavky na kandidáta:
  • zrelá osobnosť so slušne rozvinutými komunikačnými schopnosťami;
  • schopnosť riešiť nejasne definované problémy;
  • pripravenosť logicky argumentovať;
  • schopnosť prichádzať s návrhmi;
  • proaktívny a zodpovedný prístup k práci;
  • zákaznícka a protímová orientácia;
  • ochotný a schopný sa neustále učiť;

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Konzultácie | Biznis analytik | Telekomunikácie | SQL | UML | Oracle | Biznis | IT Analyst