pripája sa...

Biznis Analytik

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 500 EUR
Publikované 19 dňami
Kontakt Drozdová Radka
Ref. Č. 1-10-33888

Ak máte záujem využívať vaše komunikačné schopnosti, máte prehľad o vývoji aplikácií a ste schopný úlohy dotiahnuť k úspešnému koncu, otvára sa pre vás príležitosť na pozícii IT Biznis Analytika.

Vašou náplňou práce bude:

  • komunikácia s klientom
  • spracovanie funkčných požiadaviek a špecifikácií
  • spolupráca s developerským tímom a testermi
  • účasť na vytváraní a úprave technickej dokumentácie
  • support existujúcich riešení
  • voľba vhodných riešení pri vzniknutých incidentoch

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať okrem plynulej komunikácie v anglickom jazyku a schopnosti kooperovať s rozličnými tímami:
  • prehľad v SW vývoji (predchádzajúca skúsenosť v programovaní je veľkou výhodou)
ALEBO
  • skúsenosť z oblasti kartového/ bankového biznisu

Benefity

Benefity:
  • Hhome office (24dní/ rok)
  • flexibilný pracovný čas
  • diners club platobná karta
  • príspevok na DDS
  • BMK bez poplatkov
  • príspevok na jazykové kurzy
  • 25dní plne hradenej PN (z toho 5dní sick days)
  • zdravotná starostlivosť ProCare

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Biznis analytik | IT Analyst