pripája sa...

Bilinguálny špecialista s angličtinou a čínštinou

Lokalita Košický kraj
Publikované 13 dňami
Kontakt Jakabová Katarína
Ref. Č. 23317

Ak ovládaš angličtinu a čínštinu a rád by si rozvíjal svoje zručnosti v oblasti financií a zákazníckeho servisu, ponúkame ti jedinečnú príležitosť naučiť sa nové veci a stať sa súčasťou medzinárodnej stabilnej spoločnosti na košickom trhu.

Náplň práce:

  • denná komunikácia a kontakt (email, telefón) s klientom
  • riešenie vzniknutých požiadaviek
  • práca v príslušnej parciálnej oblasti účtovníctva ( AP/AR, payroll, master data, reporting )
  • práca s interným informačným systémom
  • dodržiavanie interných procesov
  • komunikácia s ostatnými členmi tímu
  • príprava pravidelných reportov

Požiadavky

Kandidát/ka by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním - výhodou
  • pokročilá znalosť anglického a čínskeho jazyka
  • dobrá znalosť nástrojov MS Office
  • schopnosť analyzovať a riešiť problémy
  • schopnosť učiť sa a osvojovať si nové poznatky
  • zodpovednosť a orientácia na detail
  • tímový duch

Benefity

Budú prezentované na osobnom pohovore.

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Finance a bankovníctvo a investície | Business Support Center | Účtovníctvo | Finance | Zákaznícky servis | Účtovník | Fakturant | Špecialista | Operátor | Vymáhač pohľadávok | Mzdy | SAP | Senior | Čiastkový | Komplexný | Centrá zdieľaných služieb | Payroll clerk