pripája sa...

BIG DATA DEVELOPER/ANALYTIK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR/mes.
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 1-10-28893

Je Big Data lákadlom aj pre teba? Ak áno, tak by si mal vedieť, že práve teraz hľadáme devoloperov a analytikov, ktorí budú na Big Data pracovať.

Aká bude tvoja náplň práce?

  • budeš pracovať na zbere a analýze dát alebo developmente
  • budeš pripravovať testovacie hypotézy a budeš ich testovať
  • komunikácia so zadávateľom a dodávateľom
  • taktiež budeš mať možnosť spolupracovať na dizajne

Požiadavky

A čo by si mal vedieť aby si bol pre tieto pozície úspešným kandidátom?

Ak chceš byť developerom tak by si mal:
  • poznať základy SQL alebo Java
  • veľké plus je ak poznáš Scalu
  • Profesionálne vystupovať a byť tímový hráč
  • Taktiež by bolo super ak by si ovládal Apache NiFi a Hbase aspoň na základnej úrovni (nie je podmienkou)

Ak sa chceš stať analytikom tak potom potrebuješ:
  • Analytické schopnosti a logické myslenie
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Znalosť SQL
  • Znalosť analytických patternov pri používaní HBASE a prechodov medzi relational a noSQL modelmi

  • zázemie dynamicky rastúcej, pôsobiacej na trhu už 17 rokov
  • priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
  • dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie
  • zvýhodnené firemné paušály s možnosťou využitia aj pre rodinných príslušníkov
  • Multisport karta, firemný futbal, vstupy do fitness centra
  • Kurzy AJ/NJ
  • Sick days
  • Stravné lístky
  • teambuildingy
  • po vzájomnej dohode možnosť čiastočného home office

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Analytik | Biznis analytik | Programátor / vývojář | BigData | Programmer