pripája sa...

BAVILO ŤA ÚČTOVNÍCTVO NA ŠKOLE? HĽADÁME JUNIOR ÚČTOVNÍKOV!

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované viac ako rokom
Kontakt Daniela Šantavá
Ref. Č. 24014

Ponúkame Ti možnosť byť súčasťou tímu v neustále napredujúcej medzinárodnej spoločnosti, ktorá hľadá junior kandidátov s motiváciou pre účtovníctvo a chuťou na sebe pracovať.

Náplň práce:

  • Starostlivosť o pridelenú agendu v rámci špecializovaného účtovného oddelenia
  • Práca v inertnom účtovnom systéme (SAP)
  • Spracovanie finančných dát a dokumentov
  • Reporting a uzávierkové aktivity
  • Komunikácia s pobočkami po celom svete

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka – PODMIENKOU
  • Minimálne 6 mesačná skúsenosť v administratíve
  • Vzdelanie v ekonomickej oblasti veľkou výhodou
  • Motivácia pre prácu v čiastkovom/komplexnom účtovníctve
  • Orientácia na detail

Benefity

Spoločnosť ponúka aj tieto benefity:
  • Uplatnenie v perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
  • Komplexné zaškolenie
  • 13. garantovaný plat
  • Jazykové kurzy
  • Tréningy a školenia

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Účtovníctvo | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Excel | Spracovania dát | Bookkeeper, accountant