BAVIA ŤA DANE? PRACUJ PRE NOVO VZNIKAJÚCE SSC (SHARED SERVICE CENTRUM)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 990 - 1 250 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-26855

Máš vzťah k daniam, ale hľadáš niečo komplexnejšie? Chceš sa naďalej vzdelávať v tejto oblasti? Ponúkame uplatnenie pre juniorov účtovníkov na oddelení DANÍ. Ak sa chceš stať súčasťou nového projektu, ktorý rozbiehame v Bratislave, čítaj ďalej!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Podpora daňových operácií
  • Príprava daňových priznaní
  • Sledovanie, porovnanie a kontrolovanie daní vo faktúrach pre rôzne krajiny
  • Vypracovanie pravidelných reportov a štatistík
  • Pomoc pri implikovaní nástrojov na zlepšenie účinnosti pri procesoch

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Komunikatívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka slovom i písmom
  • Obchodná akadémia alebo škola ekonomického zamerania v oblastí daní obrovskou VÝHODOU
  • Skúsenosť s daňami alebo účtovníctvom podmienka
  • Teoretická znalosť účtovníctva alebo daní výhodou
  • Tímový hráč
  • Motivácia učiť sa nové veci

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Business Support Center | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Spracovania dát | Excel | SAP | Tax consultant / specialist