pripája sa...

BAVÍ ŤA PRÁCA V OBCHODE? PRACUJ AKO PREDAJCA.

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 690 - 830 EUR/mes.
Publikované 10 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-19-28019

Pre spoločnosť prevádzkujúcu obchod s predajom kolekcie spotrebného tovaru hľadáme šikovných ľudí na pozíciu PREDAJCA.

Vašou náplňou práce bude:

  • Predajné rozhovory so zákazníkmi a pomoc pri výbere produktov
  • Práca s pokladňou
  • Príprava kávy pre zákazníkov
  • Práca s tovarom (príjem tovaru, dovoz tovaru zo skladu na predajňu)

Pracovný čas na: 6, 8 alebo 10-hodinové pracovné zmeny v časovom rozmedzí od 9:00 do 22:00 hod.

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vzťah k obchodu
  • Orientácia na zákazníka
  • Zodpovedný prístup

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Obchod a marketing | Obchod | Pomocné práce | Predavač | Pokladník | Balenie | Servis / služby | Dealer