BAVÍ ŤA MANUÁLNA PRÁCA A HOVORÍŠ PO ANGLICKY? PRACUJ AKO INTERIÉRISTA.

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 23213

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Jednoduché čalúnické práce (práca so šijacím strojom, obšívanie koberca)
  • Demontáž a inštalácia podlahových krytín
  • Oprava dielov podľa schválenej dokumentácie
  • Výroba dečiek na izoláciu
  • Výmena tapiet v interiéri

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Čistý register trestov
  • Flexibilný prístup k práci
  • Minimálne základná znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Manuálna zručnosť

Spoločnosť ponúka zaujímavé finančné ohodnotenie, atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a možnosť odborného a profesionálneho rastu.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Engineering | Výroba | Strojárstvo | Technik | Interiér | Výroba | Car upholsterer