BAVÍ ŤA MANUÁLNA PRÁCA A HOVORÍŠ PO ANGLICKY? PRACUJ AKO INTERIÉRISTA.

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované viac ako rokom
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 23213

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Jednoduché čalúnické práce (práca so šijacím strojom, obšívanie koberca)
  • Demontáž a inštalácia podlahových krytín
  • Oprava dielov podľa schválenej dokumentácie
  • Výroba dečiek na izoláciu
  • Výmena tapiet v interiéri

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Čistý register trestov
  • Flexibilný prístup k práci
  • Minimálne základná znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Manuálna zručnosť

Spoločnosť ponúka zaujímavé finančné ohodnotenie, atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a možnosť odborného a profesionálneho rastu.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Engineering | Výroba | Strojárstvo | Technik | Interiér | Výroba | Car upholsterer