pripája sa...

HĽADÁŠ UPLATNENIE V MARKETINGU A BAVÍ ŤA EXCEL?

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 24378

Hľadáme mladého a šikovného absolventa vysokej školy, ktorý chce rozbehnuť kariéru na marketingovom oddelení a zároveň je jeho vášňou MS Excel a analýzy.

Náplň práce:

  • Sledovanie informáciá o veľkých objednávkach v rámci celého EMEA regiónu
  • Analýza a správa interného mailboxu
  • Komunikácia s internými oddeleniami spoločnosti
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Užívateľ v MS Excel (filtrovanie, funkcie, práca s tabuľkami)
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Tímový duch

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Engineering | Business Support Center | Obchod a marketing | Administratíva | Marketing | Logista | Analytik | Absolvent | Administration