BAVÍ ŤA ADMINISTRATÍVA? BUĎ SÚČASŤOU SUPPLY CHAIN ODDELENIA.

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 250 EUR/mes.
Publikované 10 hodinami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 1-26-30368

Ak máš chuť pracovať v logistike, tak práve tu môžeš začať naberať skúsenosti! Budeš pracovať v systéme SAP a taktiež v systéme Oracle.

Ako súčasť supply chain oddelenia budeš na tejto administratívnej pozícii dohliadať na cenu transportu, kontrolovať plán transportu a budeš zodpovedný za správnosť údajov a teda, či sú všetky čísla/údaje na svojom mieste. Samozrejme, tvojim pracovným jazykom bude angličtina.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Kontrolovať transport pre celú Európu
  • Sledovanie limitov nosnosti nákladnej dopravy
  • Dohliadať na objednávky v transportnom systéme TMS
  • Práca v programe SAP a Oracle
  • Interná komunikácia ohľadom nezrovnalosti v cudzom jazyku

Požiadavky

Pošli svoje CV ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
  • Máš ukončenú VŠ
  • Vieš pracovať v programe EXCEL na úrovni pokročilý
  • Máš nejakú administratívnu skúsenosť, ideálne v oblasti logistiky alebo fakturácie
  • Aktívne využívaš anglický jazyk na úrovni B2
  • Preferuješ prácu v administratíve
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventov

Benefity

  • 13. garantovaný plat
  • Jazykové kurzy
  • Sick-days
  • Zľavy v partnerských inštitúciách
  • Bonus až do 110% v závislosti od výkonu
  • Extra príspevok na stravné lístky
  • Bonus pri presťahovaní
  • Home Office

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Business Support Center | Administratíva | Špecialista | Logistician