Backend Developer (Node.js) - TPP, REMOTE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 800 €
Ref. Č.
1-16-38864-1
Popis práce

Názov: Backend Programátor – Node.js

Si developer, rád sa pohybuješ v dynamickom a medzinárodnom tíme developerov, ktorí pracujú s modernými up-to-date technológiami? Chcel by si sa podieľať na tvorbe najpopulárnejšej aplikácie v rámci spoločnosti ? Asi by si mal čítať ďalej...

Náplň práce:

  • programovanie v Node.js
  • pridávanie funkcionalít - API
  • dokumentácia a testovanie dizajnu
  • vývoj, zlepšovanie a komplexná údržba aplikácie
  • možnosť zapojiť sa do dizajnu a architektúry aplikácie
  • práca v inovatívnom a kreatívnom kolektíve
  • agilné pracovné prostredie
Požiadavky

Požiadavky:

  • 2 – 3 roky skúseností v back-end vývoji, konkrétne v Node.js
  • predchádzajúce skúsenosti s microservices
  • vedomosti z oblasti v kontajnerizácie (Kubernetes, Docker)
  • skúsenosti zo skriptovania v Maven alebo Gradle
  • angličtina na veľmi dobrej písomnej a komunikačnej úrovni B2
Benefity

Benefity:

  • dni voľna navyše
  • flexibilné pracovné podmienky
  • plne hradená mzda pri práceneschopnosti
  • osobnostný a kariérny rast
  • dosah na najnovšie školenia, technológie