pripája sa...

PRÁCA NA HR ODDELENÍ PRE ŠTUDENTA

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 500 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 23919

Chceš pracovať v oblasti HR v medzinárodnom prostredí? Využi jedinečnú príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti.

Náplňou Vašej práce bude nasledovné:

  • Administratívna podpora HR tímu
  • Úzka spolupráca s HR manažérom
  • Práca v internom systéme spoločnosti
  • Iné úlohy podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Študent vysokej školy - denná forma
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Predchádzajúca administratívna skúsenosť
  • Znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
  • Zmysel pre detail

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Junior | Back office | Administration