pripája sa...

BACK OFFICE SALES SPECIALIST

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23488

Využitie príležitosť zamestnať sa u nového investora v regióne!

Pre nášho zahraničného klienta - menšiu výrobnú spoločnosť v Bánovciach nad Bebravou - hľadáme BACK OFFICE SALES SPECIALIST!

Náplň práce:

  • Komunikácia so zákazníkom na dennej báze - telefonicky, mailom
  • Príjem zákazníckych požiadaviek a ich spracovanie v internom systéme
  • Príprava cenových ponúk
  • Príprava podkladov pre plánovanie výroby
  • Riešenie reklamácií so zákazníkom, zabezpečenie toku informácii pri operatívnych problémoch so zákazkou (nedodanie materiálu, odstávka strojov, nezrovnalosti pri transporte)
  • Podpora obchodného manažéra

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie v oblasti obchodu, ekonomiky, techniky
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii - zákaznícka podpora, podpora obchodného oddelenia
  • Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou, znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • Komunikatívnosť
  • Príjemné vystupovanie
  • Precíznosť

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/

Obchod a marketing | HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Obchod | Office manažér | Back office | Junior | Podpora predaja |