Junior databázový programátor

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 100 €
Ref. Č.
1-16-35688

Príležitosť pre junior developerov so záujmom budovať svoju kariéru s fokusom na Avaloq technológiu sa otvára v priateľskom tíme, kde ti kolegovia poskytnú mentoring, priateľský prístup a možnosti rozvoja.

Náplň práce:

  • intenzívny mesačný tréning do Avaloq technológie
  • implementácia SW riešení Avaloq
  • customizácia SW podľa požiadaviek klienta
  • komunikácia s klientmi a analýza ich požiadaviek
  • spoluúčasť na návrhoch dizajnu
  • testovanie vyvinutých riešení
  • projekty pre zahraničných klientov z bankového sektora
  • vývoj založený na rôznych metodikách (agile, waterfall)
Požiadavky

Od kandidáta očakávame:

  • prehľad vo webových technológiách (HTML, CSS, JavaScript)
  • skúsenosti s PL/SQL vývojom (školské projekty)
  • prehľad v relačných databázach
  • komunikáciu v anglickom jazyku na pokročilej úrovni
Benefity

Benefity:

  • extra dovolenka nad rámec zákona (5 dní)
  • finančné bonusy
  • jazykové kurzy
  • multisport karta
  • kurzy nemčiny