pripája sa...

SENIOR BOZP ŠPECIALISTA s anglickým jazykom

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 22446

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať Vaše skúsenosti na pozícii SENIOR BOZP ŠPECIALISTA s anglickým jazykom.

Hlavná náplň práce:

  • Metodické podporovanie a riadenie členov BOZP tímu (4-5 ľudí)
  • Zastupovanie manažéra BOZP v čase jeho neprítomnosti
  • Plnenie úloh BOZP technika vyplývajúce z platnej legislatívy
  • Zabezpečenie školení v oblasti BOZP
  • Audity BOZP a ochrany životného prostredia
  • Riešenie pracovných úrazov, chorôb z povolania a iných mimoriadnych udalostí, ohlasovanie týchto udalostí štátnym orgánom
  • Príprava, vedenie a aktualizácia dokumentov spojených s BOZP v rámci spoločnosti
  • Vypracovanie bezpečnostných štatistík
  • Vytváranie nových bezpečnostných postupov
  • Kontrola protipožiarneho a bezpečnostného vybavenia, strojov a zariadení, identifikovanie potenciálneho nebezpečenstva
  • Komunikovanie s centrálnym tímom pre oblasť BOZP
  • Účasť na medzinárodných projektoch

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Prax na danej pozícii minimálne 2 roky ideálne z výrobnej spoločnosti
  • Skúsenosť s vedením ľudí / resp. výborné predpoklady pre vedenie ľudí
  • Komunikatívnu znalosť anglického jazyka
  • Osvedčenie autorizovaný bezpečnostný technik - PODMIENKA
  • Znalosť legislatívy a noriem v oblasti BOZP a PO
  • Osvedčenie technik požiarnej ochrany - výhoda
  • Samostatnosť
  • Praktické myslenie a precíznosť
  • Pro-aktívny prístup k riešeniu problémov

Možnosť kombinovaného pracovného času - týždeň na závode / týždeň home office.

Benefity

  • Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • Preplácanie časti cestovných výdavkov / resp. relokačný balík
  • Možnosť ďalších odborných školení a kariérneho rastu
  • Zaujímavé sociálne benefity ( napr. preplácanie časti cestovných nákladov a pod.)

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | HR a kancelářské služby | Chémia | HR | Špecialista | Výroba | BOZP | Požiarna ochrana | Safetyatwork and technical equipment technician