AUTORIZOVANÝ BEZPEČNOSTNÝ TECHNIK + TECHNIK POŽIARNEJ OCHRANY

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR
Publikované 11 dňami
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-30-30931

Náš klient medzinárodná strojárska spoločnosť Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii AUTORIZOVANÝ BOZP TECHNIK.

Hlavná náplň práce:

  • Plnenie úloh BOZP a PO technika vyplývajúce z platnej legislatívy
  • Príprava, vedenie a aktualizácia všetkých dokumentov spojených s BOZP v rámci spoločnosti
  • Vypracovanie interných smerníc v oblasti BOZP v súlade s platnou legislatívou
  • Zabezpečenie školení v oblasti BOZP a PO
  • Audity BOZP
  • Zodpovednosť za vykonávanie nápravných opatrení
  • Riešenie pracovných úrazov, chorôb z povolania a iných mimoriadnych udalostí, ohlasovanie týchto udalostí štátnym orgánom
  • Vedenie súvisiacej evidencie
  • Zodpovednosť za vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok
  • Aktívne zasahovanie pri požiari a iných životných pohromách a mimoriadnych udalostiach v objektoch podniku
  • Príprava správ pre štátne inštitúcie a manažment spoločnosti, komunikácia so štátnymi inštitúciami

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Vzdelanie technického zamerania
  • Certifikát autorizovaného bezpečnostného technika je PODMIENKOU
  • Minimálne 3 roky praxe v danej oblasti
  • Znalosť príslušnej legislatívy platnej pre oblasť BOZP, PO
  • Základný prehľad ohľadom noriem OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9000
  • Spoľahlivosť
  • Samostatnosť
  • Flexibilitu

Engineering | HR a kancelářské služby | HR | Špecialista | BOZP | Senior | Safetyatwork and technical equipment technician