pripája sa...

AUTOMATIZOVANÝ TESTER - JUNIOR

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 6 dňami
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 1-10-25238

Si absolvent a máš skúsenosti s testovaním aplikácií? Úspešná IT spoločnosť ti ponúka možnosť rásť v oblasti automatizovaného testovania, vývoja a tiež prehĺbenie svojich doterajších znalostí na pozícií AUTOMATIZOVANÉHO TESTERA. V prípade, že sa osvedčíš ako šikovný tester môžeš sa dostať na pozíciu developera!

Náplň práce na pozícií:

  • návrh a realizácia automatizovaných testov
  • písanie skriptov pre automatizované testovanie
  • testovanie iOS, Android, Windows a webových aplikácií
  • testovanie kvality a správnosti aplikácií
  • práca s rozličným hardvérom (tablety, smartphony, a iné)

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti IT
  • anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni
  • pokročilá znalosť SQL
  • skúsenosť s automatizovaným testovanim
  • základná znalosť .NET / C #/ Java/ SQL výhodou

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Tester | SQL | Tester