pripája sa...

AUTOMATIZÉR

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 1-30-24983

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii AUTOMATIZÉR.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • Návrh a montáž elektrotechnických/pneumatických súčiastok a obvodov
  • Montáž výpočtovej techniky, meracej techniky, automatizačných snímačov, ovládačov a aktuátorov
  • Vytvorenie schém zapojení
  • Elektroinštalácia a k tomu prislúchajúca dokumentácia
  • Práca počas príprav projektu, aj počas realizácie u zákazníka

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Platný §21 podľa vyhlášky 508
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • Vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
  • SW na tvorbu elektrických schém, EPLAN výhoda
  • Ochota cestovať

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Strojárstvo | Špecialista | Technik | Automatizácia | MaR | Oživovanie/ spúšťanie | Projekt | Zákazník | Vývoj | Meranie | Electrician